Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Recent news
Latest topics
» exteel
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptySat Oct 08, 2011 11:16 pm by blittzar

» BB for a month =D
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptyThu Jul 22, 2010 10:47 am by blittzar

» The Onion News
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptyFri Jul 16, 2010 1:34 pm by Iruini

» World Cup
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptyThu Jul 15, 2010 1:32 pm by Iruini

» Transformers War For Cybertron
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptyFri Jul 09, 2010 8:16 pm by blittzar

» My Promotion
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptyWed Jul 07, 2010 8:44 am by Iruini

» This is the end (If you want it)
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptySat Jul 03, 2010 6:36 pm by blittzar

» Beam spitters
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptyTue Jun 29, 2010 3:03 pm by blittzar

» i know ur all ded...or at least almoust ded...
....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad EmptyWed Jun 16, 2010 9:35 pm by blittzar


....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad

2 posters

Go down

....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad Empty ....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad

Post  berrista Tue Nov 10, 2009 10:32 am

Iruini... since you know every thing about every thing.... hows my mech?
Head: Mehki
COre: Spaz
Arms: spaz
Legs: spaz
Booster: i dont knw its the Nc one i forgot wat it was called sonic boomer or sumthing like that
1st set: anhi A plasme sheild A
2nd set: duo spatters

berrista
Sergeant
Sergeant

Male Number of posts : 138
Age : 29
Location : Gaylord,Michigan Usa
Registration date : 2009-01-20

Back to top Go down

....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad Empty Re: ....lalalalalalO.O lalalalheheehweeweeweeberristakruthix47 me lalalalalalalalalaalalalalalalalalalaalalalalaQQQQQQQQQQQ_Q_QQ_Q_Q_Q_QQ_Q_Q_Q_Q_Q_QQQ_wadadadadad

Post  Iruini Thu Nov 12, 2009 1:45 pm

name the purpose of the mech, or tell me what you plan to do with this mech. Then i'll tell u to change stuff, if need be.
Iruini
Iruini
Lieutenant-Colonel
Lieutenant-Colonel

Male Number of posts : 574
Age : 31
Location : USA
Job/hobbies : Run presentations for local businesses
Humor : The walrus sings at midnight.
Registration date : 2009-01-27

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum